WEBINÁR

od  HORÚČKY  k  BEZVEDOMIU


Webinár, na ktorom nemôžete chýbať. V období, ktoré je bohaté na vírusové a bakteriálne ochorenia, akým zimné obdobie bez slniečka je.

Váš čas je drahocenný a pri náhlom stave akým horúčka bezpochyby je, je skvelé byť pripravený. Dozviete sa prečo je dôležité horúčkový stav sledovať a ako reagovať, ak sa prihodí náhla situácia - krátke bezvedomie dieťaťa.

Webinár bude prebiehať na ZOOMe.


Ak sa chcete dozvedieť o horúčke a ako ju riešiť správne a efektívne, prihláste sa na waiting list. Budete prví, ktorí sa o

ňom dozvedia.

Viete, aké komplikácie môžu nastať u dieťatka s horúčkou. Zvýšená teplota, ale i horúčka sú obranným mechanizmom proti patogénu, vírusu či baktérie, ktorý sa v našom tele usalašil.

Webinár je pre každého rodiča, či opatrovateľku aj učiteľku, ale samozrejme i pre každého, kto chce vedieť viac. Vždy je lepšie byť pripravený, než potom neskôr ľutovať, že ste mohli niečo urobiť alebo vedieť viac.


Webinárom vás prevedie:

Mgr. Andrea Stískalová, Dipl.s.

Certifikovaná inštruktorka prvej pomoci a konateľka firmy ABClife s.r.o. Prvej pomoci sa venujem už skoro 17 rokov. Počas svojej praxe som riešila mnoho rôznych náhlych situácií, ktoré som zvládla s chladnou hlavou a rýchlo.

Viem, aké dôležité je pri základnej prvej pomoci nestrácať nervy a hlavne ČAS. Každá minúta sa počíta. Školiť a učiť prvú pomoc je mojim poslaním a vášňou.


Referencie účastníčok z našich webinárov:

Webinár bol výborný, plný praktických informácií, lektorka skvelá s príjemným vystupovaním. Páčila sa mi taktiež praktická ukážka viazania trojhrannej šatky a skúsenosti z praxe lektorky. Určite odporúčam všetkým rodičom. Človek nikdy nevie, kedy sa tieto vzácne informácie využijú.
S pozdravom,

Mária Dvončová

... keď sa mi 11m syn začal dusiť v kočíku rožkom (sedel v športovom kočíku chrbtom k nám aby mal vyhlaď na cestu) keď sme dvaja, manžel tlači kočík a ja vždy, keď niečo je/papa, tak idem na úrovni syna, aby som ho mala na očiach, len som videla ako sa mu tlačia slzy do očí, ani nekašlal, neplakal, začal červenieť ...  som túto situáciu zvládla s chladnou hlavou iba vďaka Vám, lebo som asi mesiac dozadu u Vás absolvovala webinár prvej pomoci, takže veľká vďaka najlepšie investované peniaze a informácie na nezaplatenie vrelo odporúčam všetkým rodičom, nerodičom, starým rodičom, sestrám, bratom, tetám, ujom ....

Luba Kordovanová

https://dl.dropboxusercontent.com/s/9hwpmteu927ahj6/gopay_bannery-barevne.png?dl=0