Referencie

Barbora Milkova

Individuálne školenie - OFFLINE - NAŽIVO

Školenie prvej pomoci bolo veľmi prínosné, že sme si mohli vyskúšať naživo na figurínach ako dávať prvú pomoc pri zástave dýchania a aj pri dusení. Taktiež sme sa dozvedeli veľa praktických rád ohľadne riešenia krízových situácii, ako napríklad febrilné kŕče. Určite si objednajte tento kurz, pretože je veľmi dôležité vedieť dať prvú pomoc.

Natalia Kustykova

Individuálne školenie - ONLINE - ZOOM

Dozvedela som sa ako reagovať a zasiahnuť v prípade zrazenia alebo nejakej nehody u detí. Bolo to náučné počúvanie a dokázala by som sa školiť aj celý deň takto.

Viktória Žilecká

Individuálne školenie - ONLINE - ZOOM

Celé školenie bolo úplne super aj keď som sa trošičku obávala ako to bude online. Ale všetko sa dalo krásne ukázať a pochopiť aj takto cez kameru. Hlavne v prípade nesprávneho vykonania bola pre mňa najdôležitejšia oprava a teda že som si to nacvičila správne.

Absolvovala som úplne úžasné školenie a dokonca online a na mieru mojim potrebám (s prispôsobeným dátumom aj časom) a za skvelú cenu. S inštruktorkou, ktorá sa špeciálne na naše potreby pripravila a uviedla kvantum vecí z praxe.

Zuzana Semianová

FIRMA TAJCO SLOVAKIA s.r.o.

Školenie prvej pomoci bolo odlišné od tých predchádzajúcich, pretože to bolo hravou formou, všetci sme si vyskúšali 1.pomoc, zdieľali sme skúsenosti.  Ocenila som pozitívny prístup, zaujímavé informácie, skúsenosti, spôsob podania výkladu.

Firma Tajco Malacky - marec 2022

Anna Burclová

FIRMA TAJCO SLOVAKIA s.r.o.

Skutočné školenie, ktoré nebolo len ''na oko".

Firma Tajco Malacky - marec 2022

Jana K.

FIRMA TAJCO SLOVAKIA s.r.o.

Každý zúčastnený bol preskúšaný, aby sa školiteľka uistila, že sme pochopili ako sa má prvá pomoc správne podávať.

Všetkými desiatimi, vrelo odporúčam. Určite to nebolo jedno z tých nudných školení, kde máte pocit, že školiteľ to robí len preto, lebo je to jeho práca.

Firma Tajco Malacky - marec 2022

Miroslav V.

FIRMA TAJCO SLOVAKIA s.r.o.

Školiteľka a školenie podane zábavnou formou. Školenie podane zaujímavou formou. Žiadna nuda ani možnosť driemania. 

Firma Tajco Malacky - marec 2022

Kamil Buranský

FIRMA PS STAVBY

Reálna simulácia. Zaujímavý kurz, istotne odporúčam.


Firma PS Stavby Bratislava - apríl 2022

Rudolf Shenk

FIRMA PS STAVBY

Školiteľka :-) ľudský prístup a profesionalita. Choďte do toho, profesionálna firma.

Lenka Križáková

Prvá pomoc s chladnou hlavou

Online 4 týždňový letný kurz

Naučila som sa ako sa zachovať pri najbežnejších situáciach, ktoré sa môžu vyskytnúť či už v domácom prostredí alebo doma, naučila som sa, ako zvládnuť resuscitáciu a že vždy treba konať ihneď. Ďalej som sa naučila ako ošetriť rôzne rany, či už hlavy, popálenín alebo štípancov, takisto ako sa zachovať, keď sa dieťa dusí cudzím predmetom. Chcela by som vyzdvihnúť ukážkové videá a dobre a jednoducho popísané prezentácie, z ktorých som si robila poznámky.

Teri Drangová

Prvá pomoc s chladnou hlavou

Online 4 týždňový letný kurz


Veľmi sa mi páčilo, ako dôsledne a prirodzene prechádzala Aďka jednotlivé témy. Určite sa oplatí prihlásiť na tento kurz, pretože stále je, čo sa učiť a stále je čo opakovať. Pretože, ak nastane situácia, keď bude niekto potrebovať našu pomoc, aby sme neboli tí, čo sa budú len prizerať, ale tí, čo vedia poskytnúť pomoc.

Lucia Halásová

Prvá pomoc s chladnou hlavou

Online 4 týždňový letný kurz

Hodnotný kurz, ktorý vám dodá sebavedomie a ukáže, že poskytnutie prvej pomoci nie je tak zložité ako sa zdá a dokáže to každý, kto chce. Vedomosťami vám zdvihne sebavedomie a prípadný strach či obavy potlačí.
Osobne preferujem offline kurzy, kedy som párkrát pocítila potrebu byť priamo na školení, prípadne si to pod dohľadom vyskúšať. Ale vzhľadom na to, že je to online kurz, tak bol veľmi dobre spracovaný tak, aby tomu každý porozumel a mohol si úkony doma vyskúšať. Kebyže si vyberám spomedzi online kurzov, určite by som zvolila tento

Květoslava Jurková

Prvá pomoc v malíčku

8 Týždňový Online kurz prvej pomoci


Moc se mi líbilo rozdělení kurzu na jednotlivá témata.Moc pěkně připravená videa a videa s praktickými ukázkami se skvělými pomocníky.Pracovní listy do kterých můžeme kdykoli nahlédnout. Kurz byl skvělý od začátku až do konce. Kurz je velice profesionělně vedený,lektorka umí velice dobře a pro laika srozumitelně vysvětlit a popsat. Vše je pak doplněno názornými videi s ukázkami,podle kterých si můžeme ošetření procvičit.Lektorka je velice příjemná,umí zaujmout,povzbudit ,dodat odvahu a pocit,že každá situace,kdy potřebujeme dát první pomoc se dá zvládnout,pokud na ni budeme připraveni.

Kamila Hejnová

Prvá pomoc s chladnou hlavou

Online 4 týždňový letný kurz

Velmi doporučuji tento kurz první pomoci, především pro maminky s malými dětmi, protože s dětmi člověk pořád musí něco řešit. Teoretická příprava vám velmi pomůže zachovat klid, nadhled a budete vědět, co máte dělat, aniž byste zbytečně ztráceli drahocenné minuty. Kurz vás provede všemi nástrahami, které můžete s malými dětmi v domácnosti nebo venku potkat, v doprovodu příjemné a milé lektorky, která vám zodpoví všechny dotazy. Budete skvěle připraveni.

Katka

Prvá pomoc s chladnou hlavou

Online 4 týždňový letný kurz

Andrejka vysvětlila všechno tak, že ve spoustě případech, kdy bude nutné někomu pomoci, budu mít větší jistotu. Vůbec nevadilo, že jde o online kurz, vše bylo řečeno jasně i s názornými videi. 

Lenka Bubánová

Prvá pomoc v malíčku

8 týždňový Online kurz prvej pomoci

Milo ma prekvapilo, ze kurz nebol len "niečo nahraté na hodinku", čo si mám pozrieť. Že ste zahrnuli viacero tém/oblasti, že ste stále aktívna aj v komentároch a usmerňujete a chválite. Cítiť z vašeho prístupu takú tú ľudskosť, ktorá v zdravotníctve často krát chýba.

Lucia Pauflerova

Prvá pomoc s chladnou hlavou

Online 4 týždňový letný kurz

Veľmi príjemná inštruktorka a výborný výber tém. Cítim sa ako mama konečne lepšie pripravená na situácie;ktoré nám život môže priniesť.

Gabriela Poliačiková

Prvá pomoc s chladnou hlavou

Online 4 týždňový letný kurz

Interakcia s účastníkmi, sympatická školiteľka a spôsob prednášania, rozdelenie do kratších videí, čiže sa to dalo pozerať aj rozkúskované, operatívne, reakcie školiteľky na požiadavky účastníkov.

Renáta

Prvá pomoc s chladnou hlavou

Online 4 týždňový letný kurz

Treba sa venovať tejto téme a základným kurzom by mal prejsť každý pracovník v školstve (môj názor) a rodičia malých detí by tiež mali mať aspoň základné povedomie o tom, ako pomôcť dieťaťu alebo ako ho zachrániť... Páčilo sa mi postupné "dávkovanie" a to, že sme sa mohli k jednotlivým videám vrátiť a že lektorka reagovala hneď vzápätí na naše otázky napríklad... Spätná väzba, výmena skúseností, nie encyklopedistické poznatky...

Mária Golianová

Prvá pomoc s chladnou hlavou

Online 4 týždňový letný kurz

Práve praktické rady z praxe a života. Ono teoretické vedomosti sú dobré, ale práve na ukážkach reálnych zranení a správnom reagovaní si to podľa mňa laik vie lepšie predstaviť a tým aj zapamätať. Ďakujem za kurz a možnosť sa ho zúčastniť. Svoju prácu robíte s radosťou a vidno to. Pokračujte v tom ďalej a vzdelávajte čo najviac ľudí. Pre mňa bol toto verím len začiatok a budem sa snažiť vzdelávať ďalej, aby som vedela reagovať čo najpokojnejšie a najlepšie. Veľa vecí som už našťastie vedela. Uvedomujem si ale, že veľa ešte neviem.
Prajem veľa síl do práce aj života.

Terézia Španková

Prvá pomoc s chladnou hlavou

Online 4 týždňový letný kurz

Kurz prvej pomoci by som odporučila ľudom, ktorý už prešli dákym iným kurzom najmä najzákladnejším resp. čo to už vedia a potrebujú si veci oživiť. Jednoznačne je to kurz i keď o vážnych témach, tak v super spoločnosti s príjemnou a vždy vysmiatou inštruktorkou, ktorej sa smiete spýtať na čokoľvek :)

https://dl.dropboxusercontent.com/s/9hwpmteu927ahj6/gopay_bannery-barevne.png?dl=0