Klientská spokojnosť

Referencie

Lenka Križáková


Naučila som sa ako sa zachovať pri najbežnejších situáciach, ktoré sa môžu vyskytnúť či už v domácom prostredí alebo doma, naučila som sa, ako zvládnuť resuscitáciu a že vždy treba konať ihneď. Ďalej som sa naučila ako ošetriť rôzne rany, či už hlavy, popálenín alebo štípancov, takisto ako sa zachovať, keď sa dieťa dusí cudzím predmetom. Chcela by som vyzdvihnúť ukážkové videá a dobre a jednoducho popísané prezentácie, z ktorých som si robila poznámky.

Teri Drangová


Veľmi sa mi páčilo, ako dôsledne a prirodzene prechádzala Aďka jednotlivé témy. Určite sa oplatí prihlásiť na tento kurz, pretože stále je, čo sa učiť a stále je čo opakovať. Pretože, ak nastane situácia, keď bude niekto potrebovať našu pomoc, aby sme neboli tí, čo sa budú len prizerať, ale tí, čo vedia poskytnúť pomoc.

Lucia Halásová


Hodnotný kurz, ktorý vám dodá sebavedomie a ukáže, že poskytnutie prvej pomoci nie je tak zložité ako sa zdá a dokáže to každý, kto chce. Vedomosťami vám zdvihne sebavedomie a prípadný strach či obavy potlačí.
Osobne preferujem offline kurzy, kedy som párkrát pocítila potrebu byť priamo na školení, prípadne si to pod dohľadom vyskúšať. Ale vzhľadom na to, že je to online kurz, tak bol veľmi dobre spracovaný tak, aby tomu každý porozumel a mohol si úkony doma vyskúšať. Kebyže si vyberám spomedzi online kurzov, určite by som zvolila tento

Květoslava Jurková


Moc se mi líbilo rozdělení kurzu na jednotlivá témata.Moc pěkně připravená videa a videa s praktickými ukázkami se skvělými pomocníky.Pracovní listy do kterých můžeme kdykoli nahlédnout. Kurz byl skvělý od začátku až do konce. Kurz je velice profesionělně vedený,lektorka umí velice dobře a pro laika srozumitelně vysvětlit a popsat. Vše je pak doplněno názornými videi s ukázkami,podle kterých si můžeme ošetření procvičit.Lektorka je velice příjemná,umí zaujmout,povzbudit ,dodat odvahu a pocit,že každá situace,kdy potřebujeme dát první pomoc se dá zvládnout,pokud na ni budeme připraveni.

Kamila Hejnová


Velmi doporučuji tento kurz první pomoci, především pro maminky s malými dětmi, protože s dětmi člověk pořád musí něco řešit. Teoretická příprava vám velmi pomůže zachovat klid, nadhled a budete vědět, co máte dělat, aniž byste zbytečně ztráceli drahocenné minuty. Kurz vás provede všemi nástrahami, které můžete s malými dětmi v domácnosti nebo venku potkat, v doprovodu příjemné a milé lektorky, která vám zodpoví všechny dotazy. Budete skvěle připraveni.

Katka


Andrejka vysvětlila všechno tak, že ve spoustě případech, kdy bude nutné někomu pomoci, budu mít větší jistotu. Vůbec nevadilo, že jde o online kurz, vše bylo řečeno jasně i s názornými videi. 

Lenka Bubánová


Milo ma prekvapilo, ze kurz nebol len "niečo nahraté na hodinku", čo si mám pozrieť. Že ste zahrnuli viacero tém/oblasti, že ste stále aktívna aj v komentároch a usmerňujete a chválite. Cítiť z vašeho prístupu takú tú ľudskosť, ktorá v zdravotníctve často krát chýba.

Lucia Pauflerova


Veľmi príjemná inštruktorka a výborný výber tém. Cítim sa ako mama konečne lepšie pripravená na situácie;ktoré nám život môže priniesť.

Gabriela Poliačiková


Interakcia s účastníkmi, sympatická školiteľka a spôsob prednášania, rozdelenie do kratších videí, čiže sa to dalo pozerať aj rozkúskované, operatívne, reakcie školiteľky na požiadavky účastníkov.

Renáta


Treba sa venovať tejto téme a základným kurzom by mal prejsť každý pracovník v školstve (môj názor) a rodičia malých detí by tiež mali mať aspoň základné povedomie o tom, ako pomôcť dieťaťu alebo ako ho zachrániť... Páčilo sa mi postupné "dávkovanie" a to, že sme sa mohli k jednotlivým videám vrátiť a že lektorka reagovala hneď vzápätí na naše otázky napríklad... Spätná väzba, výmena skúseností, nie encyklopedistické poznatky...

Mária Golianová


Práve praktické rady z praxe a života. Ono teoretické vedomosti sú dobré, ale práve na ukážkach reálnych zranení a správnom reagovaní si to podľa mňa laik vie lepšie predstaviť a tým aj zapamätať. Ďakujem za kurz a možnosť sa ho zúčastniť. Svoju prácu robíte s radosťou a vidno to. Pokračujte v tom ďalej a vzdelávajte čo najviac ľudí. Pre mňa bol toto verím len začiatok a budem sa snažiť vzdelávať ďalej, aby som vedela reagovať čo najpokojnejšie a najlepšie. Veľa vecí som už našťastie vedela. Uvedomujem si ale, že veľa ešte neviem.
Prajem veľa síl do práce aj života.

Terézia Španková


Kurz prvej pomoci by som odporučila ľudom, ktorý už prešli dákym iným kurzom najmä najzákladnejším resp. čo to už vedia a potrebujú si veci oživiť. Jednoznačne je to kurz i keď o vážnych témach, tak v super spoločnosti s príjemnou a vždy vysmiatou inštruktorkou, ktorej sa smiete spýtať na čokoľvek :)