Som Andrea, inštruktorka prvej pomoci a som zakladateľkou firmy ABClife.

Prvá pomoc bola súčasťou môjho života, som večný pomáhač:-)

K prvej pomoci a jej lektorovaniu som sa dostala po dlhých rokoch praxe v nemocnici, alebo ako zdravotná sestra na klinike a ako školská sestra v škole. Inštruktorské kurzy prvej pomoci boli najlepším rozhodnutím v mojej kariére.

Prvej pomoci sa venujem s láskou a poznaním, že treba dávať ľuďom nádej a informácie k zvládnutiu nečakaných zdravotných situácií. Všetci majú vo vlastných rukách neskutočnú silu.

Ak túto silu využijete spolu s vedomosťami a zručnosťami, ktoré vás naučím na školeniach či kurzoch prvej pomoci, budem vedieť, že moja práca je taká, aká má byť a má zmysel.

Vedieť správne poskytnúť prvú pomoc má ZMYSEL.

Nikto z nás nemá zázračnú guľu, ktorá by nám povedala, čo sa na nás a našich blízkych v budúcnosti chystá. Nepotrebujete mágiu, aby ste boli pripravení na vzniknuté akútne situácie. Ak sa chcete dozvedieť z prvej pomoci maximum, ste tu správne.


Najväčšie dobro máte v srdci a v rukách, a ak máte i vedomosti z prvej pomoci, tak máte viac, než si dokážete predstaviť.

-Andrea Stískalová-


Nepodceňujte silu informácií

Prečítajte si ako prví, aké sú zaujímavosti v prvej pomoci. Fórum prvej pomoci je newsletter, ktorý sa vám oplatí čítať.

.
https://dl.dropboxusercontent.com/s/9hwpmteu927ahj6/gopay_bannery-barevne.png?dl=0