Minipríručka o horúčke

Darček pre teba zdarma

Hladina stresu u rodiča dokáže priamo úmerne stúpať so stúpajúcou teplotou u dieťatka.

Máš strach, či horúčku zvládneš bez paniky? Chceš vedieť, ako teplotu merať a kedy už treba zasiahnuť, a hlavne ako ju znížiť? Chceš to naučiť aj partnera?

Práve pre teba som pripravila Minipríručku o horúčke.

Vytlač si ju a zaves na viditeľné miesto. Vieš, že teplota stúpa vždy po 17.00 hodine? buď pripravená spolu s partnerom na nočnú záchranu vášho dieťaťa.

Zvládnite horúčku spoločne aj vďaka informáciám z Minipríručky - krok po kroku, ako si poradiť s horúčkou.


Samotná horúčka zvyčajne nespôsobuje žiadne škody a môže byť v skutočnosti dobrá vec - často je to znamenie, že telo bojuje s infekciou.

Keď zistíš uprostred noci, že tvoje dieťa je horúce a spotené, má triašku a veľmi studené ruky, ale horúce telíčko, je dobré vedieť ako si poradiť. Nemyslíš?


V Minipríručke je pre teba viac o horúčke, vrátane toho, kedy kontaktovať svojho lekára, a ako ju zvládnuť krok za krokom doma.


.

Horúčka je varovným signálom, že tvoje dieťa môže mať ochorenie, ktoré si vyžaduje pozornosť.

Minipríručka o horúčke ti poskytne informácie, ktoré budeš mať vždy po ruke, a ty aj tvoj partner budete vedieť, ako krok za krokom postupovať. Ako teplotu merať, ako ju kontrolovať a ako ju znižovať, vďaka minipríručke to budete mať vždy na očiach.


Nájdi pre ňu to správne miesto.

V lekárničke, na chladničke, v izbičke, kde máš dieťatko, aby ti minipríručka, neskončila len v stiahnutých dokumentoch v tvojom počítači.

Ak sa dozvieš, ako horúčku zmerať, liečiť, znížiť, zmierni to tvoju úzkosť a pomôže ti to prevziať kontrolu nad situáciou.

Sama som mama a viem, aké namáhavé je sledovať dieťa v horúčkach. Minipríručka ti pomôže zvládnuť horúčku doma tak, aby si vedela, na čo treba dávať pozor a kedy je už na čase vyhľadať lekára.


Nech to nezostane len obrázkom.

Stiahni si Minipríručku zdarma ako pomôcku, keď budeš riešiť horúčku u svojho dieťaťa.

https://dl.dropboxusercontent.com/s/9hwpmteu927ahj6/gopay_bannery-barevne.png?dl=0