Absolvuje s nami online webinár zdarma, v ktorom sa naučíte, ako bezpečne zvládnuť dusenie sa dieťaťa.

Utorok 30.11.2021

 17:30

Miesta na webinári sa úplne obsadili. Teší nás váš záujem

a preto.....

ZAPÍŠTE SA NA ČAKACÍ LIST A BUDETE MEDZI PRVÝMI, KTORÝCH INFORMUJEM O NOVOM TERMÍNE NA TENTO VÝNIMOČNÝ WEBINÁR!!!


Prakticky vám ukážem najdôležitejšie kroky, ktoré zachránia dusiace sa dieťa. Povieme si, ako je možné sa čo najviac vyhnúť budúcemu nebezpečenstvu udusenia a aj to, čo robiť, ak sme s dieťaťom sami a pomoc nie je nablízku.


Chceš sa pridať a byť pripravená na náhlu život ohrozujúcu situáciu akou dusenie sa dieťaťa cudzím predmetom je?

Zaregistruj sa na webinár


Kedy:   30.11.2021

V čase:  17.30

Cena: ZDARMA

Miesta na webinári sa úplne obsadili.

Teší nás váš záujem, ak sa zapíšete na na čakaciu listinu, budete prví, ktorých informujem o novom termíne!!!Webinárom vás prevedie:

Mgr. Andrea Stískalová, Dipl.s.

Certifikovaná inštruktorka prvej pomoci a konateľka firmy ABClife s.r.o. Prvej pomoci sa venujem už skoro 17 rokov. Počas svojej praxe som riešila mnoho rôznych náhlych situácií, ktoré som zvládla s chladnou hlavou a rýchlo.

Viem, aké dôležité je pri základnej prvej pomoci nestrácať nervy a hlavne ČAS. Každá minúta sa počíta. Školiť a učiť prvú pomoc je mojim poslaním a vášňou.


Referencie účastníčok z našich webinárov:

Webinár bol výborný, plný praktických informácií, lektorka skvelá s príjemným vystupovaním. Páčila sa mi taktiež praktická ukážka viazania trojhrannej šatky a skúsenosti z praxe lektorky. Určite odporúčam všetkým rodičom. Človek nikdy nevie, kedy sa tieto vzácne informácie využijú.
S pozdravom,

Mária Dvončová

... keď sa mi 11m syn začal dusiť v kočíku rožkom (sedel v športovom kočíku chrbtom k nám aby mal vyhlaď na cestu) keď sme dvaja, manžel tlači kočík a ja vždy, keď niečo je/papa, tak idem na úrovni syna, aby som ho mala na očiach, len som videla ako sa mu tlačia slzy do očí, ani nekašlal, neplakal, začal červenieť ...  som túto situáciu zvládla s chladnou hlavou iba vďaka Vám, lebo som asi mesiac dozadu u Vás absolvovala webinár prvej pomoci, takže veľká vďaka najlepšie investované peniaze a informácie na nezaplatenie vrelo odporúčam všetkým rodičom, nerodičom, starým rodičom, sestrám, bratom, tetám, ujom ....

Luba Kordovanová